„Neptūno“ apsilankymas pas „Mannol“ – susipažinimas su gamybos procesu bei smagūs žaidimai

2018.12.14

Klaipėdos „Neptūno“ komandos nariai, administracijos darbuotojai bei Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas trečiadienį nuvyko pas generalinį klubo rėmėją „SCT Lubricants“ bei artimiau susipažino su didžiausia Baltijos šalyse aukštos kokybės automobilių alyvų ir skysčių gamintoja.
Bendrovė plačiai žinoma ir vertinama dėl savo prekės ženklo „Mannol“, o „Neptūno“ nariai turėjo galimybę pamatyti visą alyvos gamybos procesą – nuo gaminimo ir pilstymo iki supakavimo bei krovimo į sandėlius.
Po ekskursijos po gamyklą Klaipėdos krepšinio klubas ir „SCT Lubricants“ nariai dalyvavo bendrame renginyje, kuriame netrūko linksmų žaidimų bei prizų.
Renginio vedėjas pristatė kiekvieną „Neptūno“ krepšininką bei buvo paruošęs klausimą apie kiekvieną iš jų – teisingai atsakiusieji laimėjo įvairią klubo atributiką.
Išskirtinio dėmesio susilaukė uostamiesčio ekipos veteranas Tomas Delininkaitis, kuriam teko ne vienas klausimas iš „SCT Lubricants“ bendrovėje dirbančių moterų.
Savo klausimus buvo paruošę ir bendrovės darbuotojai, o geriausio jų autorius laimėjo kamuolį su krepšininkų parašais.
Renginyje neapseita ir be krepšinio rungties – poromis susiskirstę krepšininkai bei „SCT Lubricants“ darbuotojai atliko seriją metimų į vaikišką krepšį bei išsiaiškino nugalėtoją.
Susitikimo pabaigoje renginio dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje bei davė pažadą susitikti ir ateityje.
„Tokių renginių neabejotinai reikia, – teigė „Neptūno“ klubo direktorius Vilius Sukonas. – Norime išlaikyti glaudų ryšį su partneriais ir rėmėjais, o toks bendradarbiavimas galiausiai atsispindi pergalėmis aikštelėje.“