„Neptūno“ atributiką papildė nauji produktai

2018.07.24

Klaipėdos „Neptūno“ atributikos pardavimo taškuose jau galite įsigyti vasaros naujienų. Kolekciją papildė rankšluosčiai, net kelių rūšių ir skirtingų dizainų kepuraitės bei bandanos.
„Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų apie naujo dizaino „Neptūno“ marškinėlius, todėl nusprendėme, kad sirgaliams reikia pasiūlyti ir daugiau naujo dizaino prekių, – apie kolekcijos papildymą pasakojo klubo direktorius Vilius Sukonas. – Tokią gražią ir šiltą vasarą rankšluostis ar kepuraitė yra tikrai reikalingi atributai.“
Klubo atributikos galima įsigyti prekybos centre „Avitela“ (Taikos pr. 15, Klaipėda), telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ klientų aptarnavimo skyriuje (Taikos pr. 101D, Klaipėda) bei naujai atsiradusiame atributikos pardavimo taške – „Klaipėdos turizmo ir kultūros informaciniame centre“ (Turgaus g. 7, Klaipėda).
„Esame labai patenkinti bendradarbiavimu atributikos klausimais tiek su „Avitela“, tiek su „Balticum TV“, – apie partnerius kalbėjo V. Sukonas. – Pagalvojome, kad būtų naudinga išplėsti atributikos pardavimą, todėl labai džiaugiamės naujuoju pardavimo tašku. Tai padeda pasiekti ne tik vietinius krepšinio sirgalius, bet ir žmones atvykusius aplankyti uostamiesčio“.