„Neptūno“ atstovai lankėsi vaikų ir jaunimo vasaros stovykloje

2019.06.28

Klaipėdos „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas ir vyriausiasis treneris Tomas Rinkevičius apsilankė vaikų ir jaunimo vasaros stovykloje „Pažinimo stebuklas“. Ši stovykla yra skirta vaikams ir jaunimui su regos negalia, suteikianti neįkainojamos patirties, padedanti įgyti pasitikėjimo savimi, deramai priimti šiuolaikinio pasaulio iššūkius, skatinanti būti pilnaverčiu visuomenės nariu.
„Mūsų klubui yra labai malonu prisidėti prie šios labai gražios Klaipėdos senamiesčio „Rotary“ klubo iniciatyvos, kurią jie rengia jau kelerius metus. Pažadame ir toliau bendradarbiauti su šia stovykla ir džiuginti mažuosius stovyklautojus, nes gerus darbus daryti yra gera“, – džiaugėsi klubo direktorius Vilius Sukonas.

Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo ir Klaipėdos Regos ugdymo centro organizuojamas projektas „Pažinimo stebuklas“ vykdomas kasmet nuo 2011 metų. Projektas sulaukė visuotinio pripažinimo ne tik Klaipėdos apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje, nes į stovyklą priimami regėjimo negalią turintys vaikai ir iš kitų regionų (Vilniaus, Kauno, Šiaulių). Analogiško projekto – stovyklos, skirtos vaikams su regėjimo negalia, Lietuvoje nėra.
„Labai džiaugiamės, kad kasmetinėje stovykloje vaikams ir jaunimui su regos negalia „Pažinimo stebuklas“ apsilankė krepšinio klubo „Neptūnas“ atstovai – sporto direktorius Donatas Zavackas ir vyr. treneris Tomas Rinkevičius. Dalinantis savo profesijos ypatumais ir įdomiais faktais apie krepšinį ir klubą įkvėpė stovyklos dalyvius siekti savo svajonių. Dėkojame, kad prie šio projekto „Neptūnas“ prisidėjo taip pat įsteigdamas prizus ir suvenyrus kiekvienam dalyviui, kurie pradžiugino jaunas širdeles“, – įspūdžiais dalinosi Klaipėdos senamiesčio „Rotary“ klubo narys Andrejus Geraščenko.