„Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ mūšis – šiandien nuo 17.20 val. per BTV

2018.06.02

Šiandien nuo 17.20 val. tiesiogiai iš Vilniaus per BTV televiziją bus transliuojamos Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ trečiosios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio rungtynės. Kol kas serijoje iki trijų pergalių yra lygybė – 1:1.
Komandos pasidalijo po pergalę išvykose: neptūniečiai pirmąsias serijos rungtynes pirmadienį laimėjo Vilniuje rezultatu 84:79, tačiau „Lietuvos rytas“ trečiadienį „Švyturio“ arenoje atsirevanšavo rezultatu 67:49.
Tiek vilniečių strategas Rimas Kurtinaitis, tiek neptūniečių vyr. treneris Kazys Maksvytis po šių dvikovų pabrėžė, kad šioje serijoje aikštės pranašumas nėra itin reikšmingas faktorius. Galbūt net atvirkščiai, namuose rungtyniaujanti komanda yra labiau susijaudinusi, kadangi tarp artimųjų ir savų sirgalių nori pasirodyti kuo geriau.
„Gali būti, kad namų komandą slegia didesnė įtampa, jie nori savo namuose žūtbūt laimėti, o svečiai galbūt žaidžia labiau atsipalaidavę“, – akcentavo K. Maksvytis.
Po rungtynių Klaipėdoje R. Kurtinaitis pabrėžė: „Serija tik prasidėjo, aš išvis nereaguoju į kalbas, taip mums nepasisekė rungtynės Vilniuje, mes atsirevanšavome Klaipėdoje, tačiau negaliu sakyti, kad jau viskas yra gerai. Yra lygu ir viskas prasideda iš naujo. Manau, kad tarp mūsų su Klaipėda nėra labai svarbu aikštės pranašumas. Svarbu, kaip vyrai nusiteikę, kaip kovoja, kaip susitvarko su nervais. Nesakyčiau, kad čia atlikome kažką super gerai“, – teigė R. Kurtinaitis.
Taigi, jau šįvakar pamatysim, kaip minėtų komandų treneriai ir žaidėjai atliko namų darbus ir kokia bus trečioji pusfinalio kova.
Ketvirtosios pusfinalio serijos rungtynės vyks birželio 4 dieną (pirmadienį) Klaipėdoje 18.50 val.
Bilietus į Neptūno“ namų rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA.