„Neptūno“ moterų komanda susikaus su viešnomis iš JAV

2019.11.08

Klaipėdoje lankosi 2019 metų JAV geriausia mokyklų mergaičių krepšinio komanda, GEICO turnyro nugalėtoja – „New Hope Academy“ (Maryland valstija). GEICO turnyras yra skirtas JAV stipriausių mokyklų krepšinio komandoms.
Komanda pasirinko vizitą į Lietuvą, nes Lietuva garsėja kaip krepšinio šalis. Tuo pačiu, komandoje jau antrus metus žaidžia lietuvaitė – klaipėdietė Elzė Motekaitytė. Būtent todėl komanda pasirinko atvykimą į Klaipėdą, kur vizito metu aplankys ir Elzės buvusią mokyklą – Ąžuolyno gimnaziją, sužais draugiškas krepšinio rungtynes su V. Knašiaus krepšinio mokyklos komandomis, Rygos bei Saldus krepšinio komandomis bei Klaipėdos moterų krepšinio komanda „Neptūnas“, dalyvaus LCC tarptautinio universiteto studentų renginiuose.
Trečiadienį ši komanda taip pat lankėsi „Neptūno“ komandos rungtynėse su Saragosos „Casademont“ ir galėjo pasigrožėti puikiomis rungtynėmis. O jau rytoj (lapkričio 9d.) 14 val. LCC tarptautinio universiteto „Michealsen“ centre „New Hope Academy“ komanda susikaus draugiškose rungtynėse su „Neptūno“ moterų krepšinio komanda.