„Neptūno“ naujovės: klubo šūkis bei mobili aplikacija

2018.09.25

Pergalingai naująjį sezoną pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ pristato dvi naujienas: klubo šūkį bei mobilią aplikaciją, pasiekiamą įvairių tipų telefonų turėtojams.
Nuo šiol uostamiesčio komandos sirgalius vienys šūkis „Aš ir tu mėlyno kraujo!“, kuriuo kviečiame dalintis ir socialiniuose tinkluose.
„Toks šūkis pasirinktas siekiant dar labiau suburti visus „Neptūno“ sirgalius, – teigė „Neptūno“ marketingo vadovė Laura Žemaitytė. – Šūkis kviečia susivienyti visus, kuriems ši mėlynai balta komanda yra tapusi gyvenimo dalimi. Turime sirgalių ne tik iš Klaipėdos, bet ir viso Vakarų regiono ir norėjome parodyti, kad komanda yra kartu su jais visais.“
Kita naujovė – mobili aplikacija, kuri prieinama tiek „iOs“, tiek „Android“ telefonų turėtojams. Sirgaliai Neptūnas BC programėlės pagalba galės sekti visas klubo naujienas, rezultatus, tvarkaraštį, patogiai įsigyti bilietą į rungtynes.
Ši aplikacija išsiskiria paprastumu ir patogumu, o ateityje planuojama integruoti ir dvikovų transliacijas.
„Krepšinis, kaip ir daugumai lietuvių, mums yra antroji religija, – sakė aplikaciją kūrusios informacinių technologijų įmonės „Koralis“ vadovas Vytis Radvila. – Su kolegomis reguliariai žaidžiame krepšinį bei aistringai palaikome „Neptūno“ komandą. Ši partnerystė bei aplikacija ir gimė su noru prisidėti prie mūsų miesto komandos.
Norėjome sukurti patogią aplikaciją bei puslapį kiekvienam komandos gerbėjui, o kurti buvo lengva, nes kūrėme lyg sau. Aplikacijoje galima patogiai skaityti visas naujienas, matyti rezultatus, ateinančių rungtynių grafiką bei patogiai įsigyti bilietą.
Ateityje programėlę tikrai patobulinsime atsižvelgdami į fanų pageidavimus. Todėl skatiname siųstis aplikaciją bei dalintis pageidaujamomis funkcijomis.“
Atsisiųskite BC Neptūnas programėlę „iOs“ telefonams ir išbandykite!
Atsisiųskite BC Neptūnas programėlę „Android“ telefonams ir išbandykite!
#AšIrTuMėlynoKraujo