„Neptūno“ rungtynių metu – galimybė laimėti automobilį

2019.09.19

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda sezoną pradės „Betsafe–LKL“ atidarymo rungtynėmis, kuriose vyks ne tik arši kova tarp klaipėdiečių ir Utenos „Juventus“, bet taip pat sirgalių lauks ir įspūdingi akrobatiniai pasirodymai bei komandos rėmėjų įsteigti prizai.
Krepšinio aikštelėje uostamiesčio ekipos laukia svečių iš Utenos testas. Praėjusiame sezone „Neptūnas“ keturiose tarpusavio dvikovose triskart šventė pergalę ir vieną kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Tačiau naujas sezonas – nauja istorija.
O už aikštelės ribų lauks daugybė pramogų ir įspūdingas prizas – automobilis „Toyota Yaris“! Naujasis „Yaris“ užkrečia savo nuotaika. Ryškių spalvų gama, energija trykštančios linijos ir stilingos detalės leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu važiavimu. Ir šis automobilis gali būti jūsų! Viso sezono „Neptūno“ namų rungtynių metu vyks metimo nuo vidurio aikštės žaidimas ir sezono pabaigoje vienam, praėjusiam visus etapus atiteks ši ypatinga dovana, kurią įsteigia UAB „Solorina“, nes tiki – nėra nieko neįmanomo!
Ilgosios pertraukos metu žiūrovų lauks oro akrobatės, šokėjos Izabelės Kuzelytės, kuri priklauso „Insomnis“ grupei ir yra tarptautinių projektų ir „Lietuvos talentų“ dalyvė, pasirodymas.
Be to, susirinkę sirgaliai pertraukėlių metu turės galimybę laimėti puikius prizus: kavos aparatą, kurį dovanos „Technorama“ ir specialų prizą – jubiliejinę „Neptūno“ aprangą, kurią dovanos „Sportpoint“.