„Neptūno“ sezono atidarymo šventėje – gausios dovanos sirgaliams

2018.08.18

Nenumaldomai artėjanti Klaipėdos „Neptūno“ sezono atidarymo šventė sirgaliams atneš ir gausybę pramogų.
Klaipėdos skulptūrų parke rugpjūčio 25-ąją dieną vyksiančios šventės metu aistruoliai galės ne tik susipažinti ir pabendrauti su atsinaujinusiomis abejomis miesto ekipomis – prizų ir siurprizų bus paruošę įvairūs klubo partneriai. Specialias rungtis bei prizus jų nugalėtojams ruošia buitinės elektronikos prekybos tinklas „Avitela“ ir telekomunikacijų bendrovė „Balticum“.
Tuo metu praėjusio „Betsafe–LKL“ čempionato trečiosios vietos nugalėtoja „Neptūno“ ekipa įvairių konkursų pagalba aistruoliams padovanos net 333 bilietus į pirmąjį sezono susitikimą su Kėdainių „Nevėžiu“.
„Neptūno“ sirgaliai išties yra kaip šeštasis komandos žaidėjas, kuris komandą visada stumia į priekį. Gausaus fanų būrio laukiame ne tik šventėje, tačiau ir viso sezono metu“, – sakė ekipos kapitonas Simas Galdikas.
Dvikova su „Nevėžiu“ vyks „Švyturio“ arenoje rugsėjo 23-ąją dieną, sekmadienį. Priešininkų ekipos marškinėlius šiame susitikime vilkės ir nuomos pagrindais išsiųstas klaipėdietis Aidas Einikis.
Sezono atidarymo šventėje dalyvaus ir antroji Klaipėdos komanda „Neptūnas-Akvaservis“. Praėjusių metų NKL čempionai siekia tapti pereinamąja Vakarų Lietuvos talentų stotele į pirmąją „Neptūno“ komandą.
Šį tarpsezonį „Neptūno-Akvaservis“ ekipą papildė trys 17-mečiai žaidėjai. Komanda dar dairosi krepšininkų turguje bei artimiausiu metu tikisi sulaukti papildymo.
„Mūsų komanda tapo dar jaunesnė. Žinoma, sau visada keliame maksimalius tikslus, tačiau norime ne tik apšaudyti jaunimą, bet ir auginti pamainą „Neptūnui“. Tokia yra mūsų vizija“, – sakė „Neptūno-Akvaservis“ strategas Tomas Gaidamavičius.
Renginyje pasirodys „Neptūno“ komandos šokėjos, ruošiančios sirgaliams ypatingą staigmeną. Šventės metu nenuobodžiaus ir jaunieji aistruoliai, kurių laukia estafetės ir žaidimai. Renginio metu taip bus galima įsigyti „Neptūno“ atributikos.