„Neptūnui“ – Klaipėdos valdžios padėka

2018.06.26

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, prieš daugiau nei savaitę iškovoję Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius, sulaukė miesto padėkos – juos iškilmingai Klaipėdos rotušėje priėmė ir pasveikino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis.
„Galiu žemai nusilenkti prieš jus visus. Nebijau to pasakyti garsiai. Jūsų iškovoti medaliai – didžiulis laimėjimas, o dar didesnis laimėjimas, kad sunkiu metu išliko komanda, išliko tikėjimas komanda. Man asmeniškai ta bronza spindi tikru vertybiniu auksu”, – per pagerbimo ceremoniją sakė uostamiesčio meras V. Grubliauskas.
Jis pabrėžė, kad didžiuojasi „Neptūno“ kovingumu, užsispyrimu, ryžtu laimėti bei noru kuo geriau reprezentuoti Klaipėdos vardą.
„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad komanda visada buvo stipri savo komandine dvasia. Charakterio, vyriškumo ir azarto aikštėje jums tikrai netrūksta. Didžiuojuosi, kad esu klaipėdietis, kurio miestas turi tokią komandą”, – teigė Klaipėdos meras.
S. Paliulis „Neptūno“ žygį medalių link įvardijo kaip aukštąjį pilotažą.
„Noriu padėkoti už puikų laimėjimą. Buvo skeptikų, kurie jumis netikėjo, tačiau jūs įrodėte savo tikrąją jėgą ir vienybę. Dėl to už jus tik dar labiau norisi sirgti. Jūsų laimėjimą pavadinčiau, kaip sako lėktuvo pilotai, „aukštuoju pilotažu“. Didžiuojuosi jumis. Tikiu, kad ir kitam sezonui pavyks suburti pajėgią komandą ir pasirodyti ne ką prasčiau”, – sakė S. Paliulis.
„Neptūno” sporto direktorius Donatas Zavackas Klaipėdos merui padovanojo bronzos medalį ir padėkojo už šiltą palaikymą viso sezono metu.
„Ačiū, kad nenusisukote, kai mums buvo sunkūs laikai. Visada jautėme jūsų užnugarį ir tuo labai džiaugiamės. Tikimės, kad bendromis tiek miesto, tiek rėmėjų jėgomis mes visada būsime stipri komanda”, – pabrėžė D. Zavackas.
V. Grubliauskas akcentavo: „Stiprus ne tas, kuris eina ir nesuklumpa. Stiprus yra tas, kuris, patyręs tikrai didelius išbandymus ir suklupimus, sugeba atsistoti ir išlipti iš duobės. Čia pasirodo tikrosios vertybės. ”
Klaipėdos krepšininkai LKL prizininkais tapo jau ketvirtą kartą. 2014 ir 2016 metais neptūniečiai džiaugėsi sidabro medaliais, 2013 ir 2018 metais ant klaipėdiečių krūtinių sužibo bronzos medaliai.
Visi šie medaliai, išskyrus 2016 metais, buvo iškovoti „Neptūną“ treniruojant Kaziui Maksvyčiui.
Šis iš Darbėnų kilęs krepšinio specialistas vis garsiau yra vadinamas Klaipėdos „Neptūno“ komandos istorijos metraštininku, laimės kūdikiu, pritraukiančiu Klaipėdai sėkmę.
„Reikia žemai nulenkti galvą prieš trenerį Kazį Maksvytį, kuris sunkiu metu sugebėjo mobilizuoti ir įkvėpti komandą. Tai didelis jo nuopelnas“, – pabrėžė Klaipėdos meras.
K. Maksvytis atsakė: „Be pasiaukojamo žaidėjų darbo nieko nebūtume pasiekę. Noriu padėkoti jiems“.
Trenerių štabas merui atskleidė, kad jau dėlioja planus ateinančiam sezonui.
„Pasidžiaugėme pergalėmis, dabar reikia kibti į naujus darbus”, – sakė K. Maksvytis.
Birželio 12 dieną „Neptūnas“ pradėjo abonementų prekybą į 2018-2019 metų sezono namų rungtynes. Jais bus prekiaujama iki liepos 12 dienos. Paskubėkite įsigyti abonementus geriausiose vietose už prieinamą kainą. Tai padaryti galite paspaudę ČIA.
Praėjusią savaitę klubas paskelbė apie naują bilietų platinimo partnerį – „Tiketą“, kuri ir platina 2018/2019 metų, sezono abonementus. Abonementus galima įsigyti naujai atidarytoje „Tiketos“ kasoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kitose bendrovės kasose, internetu www.tiketa.lt arba naudojantis „Tiketos“ mobiliąja programėlė.