„Neptūnas-Akvaservis“ atkaklioje kovoje nusileido „Ereliams“

2019.12.05

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-5) namuose 72:78 (26:20, 13:26, 16:18, 17:14) pralaimėjo Mažeikių „Erelių“ (6-12) krepšininkams.
Klaipėdiečiai pirmąjį ketvirtį pradėjo spurtu 15:4, tuomet Tomo Balčiūno ir Roko Stankevičiaus pastangomis „Ereliai“ sumažino skirtumą iki 6 taškų – 26:20.
Klaipėdiečiai įpusėjus antrajam kėliniui po Mato Vaitkaus tritaškio turėjo 3 taškų persvara (32:29). Antrojoje kėlinio dalyje „Neptūnas-Akvaservis“ sustojo ir pralaimėjo atkarpą 7:15 ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą (39:46) .
Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Erelių“ krepšininkai ir Roko Stankevičiaus dėjimo „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas padidėjo iki 12 taškų (44:56). Iki trečiojo kėlinio pabaigos vyko lygi kova, Tačiau po paskutinę sekundę pataikyto Herkaus Kumpio metimo klaipėdiečių atsilikimas sumažėjo iki 9 taškų (55:64).
Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai kilo į lemiamą šturmą ir po Luko Kreišmonto ir Klaido Metrikio baudų metimų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų 69:72. Likus žaisti 3 minutes Rokas Stankevičius ėmėsi iniciatyvos ir taiklių dvitaškių pagalba įtvirtino „Erelių“ pergalę (72:78).
Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet 16 val. išvykoje stos į mūšį su Tauragės krepšinio klubu.
„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 14, Vytautas Šarakauskas 9 (6 atk. kam.) Deividas Rasys (9 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis po 10.
„Ereliai“: Mogga Lado 22 (9 atk. kam.), Rokas Stankevičius 16, Jameel Taylor 14.