„Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo pergalę Šakiuose

2019.10.12
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis” (3:1) iškovojo trečiąja pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje įveikę Šakių „Vytį“ 98:88 (22:24, 27:16, 22:30, 27:18).
Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi komandos rengė vieną po kitos rezultatyvias atakas, o po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo nežymų dviejų taškų pranašumą (24:22).
Antrąjį kėlinį geriau pradėjo Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai. Komandinio žaidimo ir sėkmingos kovos po krepšiais dėka, klaipėdiečiai prieš ilgąją pertrauką susikrovė 9 taškų persvarą.
Po ilgosios pertraukos svečių komanda ir toliau baudė varžovus taikliais metimais, o vienu metu turėjo ir rekordinę 11 taškų persvarą. Tačiau šeimininkai, daugiausia Justo Sakalausko vedami, sparčiai mažino deficitą ir po trečiojo kėlinio Klaipėdos komandos pranašumas ištirpo iki minimalaus (71:70).
Ketvirtajame ketvirtyje abi komandos kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro. Vis dėlto Klaipėdos komanda rungtynių pabaigoje išlaikė šaltesnius nervus ir finalinę atkarpą laimėjo 14:6. Tai buvo jau trečioji paeiliui Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ pergalė.
„Neptūnas-Akvaservis”: Klaidas Metrikis 17 (7 atk. kam), Vytautas Šarakauskas 16 (11 atk. kam), Nojus Minekis ir Deividas Rasys po 13, Lukas Kreišmontas 11, Herkus Kumpys 10.
„Vytis”: Justas Sakalauskas 32, Domantas Vilys 17 (8 rez. perd), Rokas Stankevičius 12.