„Neptūnas-Akvaservis“ neatsilaikė prieš „Telšius“

2021.02.13

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 59:74 (13:19, 13:22, 23:19, 10:14) turėjo pripažinti Telšių „Telšiai“ pranašumą.
Rungtynės „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo greitu žaidimu, kuris leido įgyti 4 taškų pranašumą. Tačiau „Telšiai“ greitai išlygino rezultatą, o kėlinį užbaigė pirmaudami rezultatu 13:19. Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmas penkias minutes pelnė tik tris taškus. Tuo pasinaudoję „Telšiai“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos  26:41.
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, bet tris tritaškius pataikę telšiškiai kėlinį užbaigė turėdami 11 taškų persvara  49:60. Lemiamame ketvirtyje „Telšiai“ spurtavo 1-12 ir įpusėjus kėliniui įgijo rekordinę 22 taškų persvara. Per likusį laiką klaipėdiečiai tik sušvelnino skirtumą ir „Telšiai“ šventė pergalę rezultatu 59:74.
„Neptūnas-Akvaservis“: Mintautas Mockus 10, Matas Vaitkus 9, Dovydas Romančenko ir Gabrielius Mažeika po – 8.
„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (7 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 14 (6 per. kam.), Tomas Zdanavičius 13.