„Neptūnas-Akvaservis“ nusileido „Delikatesui“

2019.11.07

Išvykos rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė trečiąjį sezono pralaimėjimą, nusileisdami Joniškio „Delikateso“ ekipai 54:63 (14:18, 12:15, 15:16, 13:14).
Komandos rungtynes pradėjo apylygiai, tačiau jau pirmojo kėlinio viduryje po „Delikateso“ krepšininko Airido Giedraičio taiklaus tritaškio metimo, šeimininkai išsiveržė į priekį 10:6. Kitoje atakoje Herkus Kumpys atsakė taip pat taikliu tritaškiu ir atsilikimas sumažėjo iki minimalaus skirtumo. Toli pabėgti šeimininkams neleidę klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį vis dėlto pralaimėjo 14:18.,
Antrasis kėlinys prasidėjo „Neptūno-Akvaservis“ klaida ir Aisčio Pilausko perimtu kamuoliu ir taikliu dvitaškiu metimu. Pirmuosius kėlinio taškus klaipėdiečiai pelnė tik prasidėjus trečiąjai kėlinio minutei, po taiklaus Deivido Rasio dvitaškio metimo (16:20). Atkakli kova vyko visą kėlinį, tačiau „Delikatesas“ į rūbinę išsinešė 7 taškų pranašumą (33:26).
Trečiasis kėlinys prasidėjo Nojaus Mineikio tritaškiui metimui skrodžiant tinklelį, tačiau jau kitoje atakoje Eimantas Stankevičius atsakė taikliu dvitaškiu, po kurio sekė dar du taiklūs šeimininkų tritaškiai ir jie pradėjo tolti (41:29). Pranašumą Joniškio komanda išlaikė ir po trijų kėlinių (49:41). Ketvirtąjį rungtynių kėlinį vyko atkakli kova, tačiau klaipėdiečiams nepavyko sumažinti šeimininkų susikrauto pranašumo ir jiems teko pripažinti pralaimėjimą. Šiose rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ pataikė tik 4 tritaškius iš 26 (15%).
Kitas rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ žais lapkričio 9d. (šeštadienį) 15val., kuomet namuose priims Kauno „Žalgiris-2“ ekipą.
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 14, Klaidas Metrikis 11, Deividas Rasys 7.
Joniškio „Delikatesas“: Andrius Globys 13, Airidas Giedraitis 12, Eimantas Stankevičius 9.