„Neptūnas-Akvaservis“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją Tauragėje

2019.12.07

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (13-5) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 78:71 (23:21, 21:20, 15:17, 19:13) palaužė „Tauragės“ (5-14) krepšininkus.
Įpusėjus pirmajame ketvirčiui Herkaus Kumpio ir Vytauto Šarakausko pastangomis klaipėdiečių pranašumas siekė 4 taškus (15:11). Antroje kėlinio dalyje kiek geriau sužaidė Tauragės krepšininkai, bet po taiklaus Deivido Rasio tritaškio klaipėdiečiai turėto 2 taškų persvara (23:21)
Antrojo ketvirčio viduryje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai po prastai sužaistos atkarpos turėjo 5 taškų deficitą (31:36), tačiau tada klaipėdiečiai pataikė tris tritaškius, Vytautas Šarakauskas pridėjo dėjimą ir po dviejų kėlinių „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo rezultatu 44:41.
Per pirmuosius du kėlinius „Neptūnas-Akvaservis“ pataikė 10/17 tritaškių (58%), tuo metu varžovai – 2/8 (25%).
Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipa stabtelėjo ir Tauragės krepšininkai įsiveržė į priekį (52:53). Tuomet komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o po Nojaus Mineikio tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo minimalų pranašumą (59:58).
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ ėmė realizuoti vieną metimą po kito ir įgijo dviženklį pranašumą (77:64). Per likusį laiką „Taurage“ spėjo tik sušvelninti rezultatą (78:71).
Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais gruodžio 12-ąją, ketvirtadienį, namuose priimdama Šilutės klubą.
„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 22 (9 atk. kam.), Herkus Kumpys 20, Dovydas Romančenko 12.
„Tauragė“: Rytis Biliartas 15, Karolis Babkauskas 13, Deividas Keburys 12.