„Neptūnas-Akvaservis“ pasiruošimo etapą pradėjo nesėkme prieš Latvijos klubą

2022.09.02

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pasiruošimą sezonui pradėjo nesėkme prieš Latvijos aukščiausios lygos komandą. Alfredo Kaniavos auklėtiniai svečiuose rezultatu 62:79 (14:20, 18:19, 19:24, 11:16) nusileido „Liepaja“ komandai.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir po pirmų penkių minučių turėjo 5 taškų persvarą (7:12). Antrojoje kėlinio dalyje žaidimas išsilygino, bet klaipėdiečiams nepavyko sumažinti atsilikimo (14:20).
„Neptūnas-Akvaservis“ antrąjį kėlinį pradėjo agresyviau ir tai leido sušvelninti atlikimą iki 1 taško (19:20). Antroje kėlinio dalyje vyko lygi kova, bet „Liepaja“ komanda kėlinio pabaigą sužaidė užtikrinčiau, taip įsiverždama į priekį 7 taškų persvara (32:39).
Trečiajame ketvirtyje „Liepaja“ pasinaudodama klaipėdiečiu klaidomis greitai įgijo dviženklį pranašumą, kurį sėkmingai išlaikė iki kėlinio pabaigos (51:63).
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ prisivijo varžovus iki 9 taškų, bet geriau rungtynių pabaigą sužaidę „Liepaja“ krepšininkai šventė pergale rezultatu 62:79.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 14, Gabrielius Mažeika 12, Kristupas Keinys 11, Rytis Šakaitis (5 rez. perd) 9.

„Liepaja“: Karlis Šilins 21, Ričards Vanags 15, Karlis Zunda14.