„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudžią nesėkmę Joniškyje

2020.02.06

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-12) patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje. Audriaus Mineikio auklėtiniai išvykoje 75:97 (17:26, 17:28, 20:23, 21:20) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (16-15) krepšininkų pranašumą.
Pirmąjį ketvirtį Herkus Kumpys pradėjo trimis tritaškiais, o tai padėjo klaipėdiečiams įgyti minimalų pranašumą (11:10). Antroje kėlinio dalyje įsibėgėjo Delikateso snaiperiai ir po taiklių Airido Giedraičio ir Pauliaus Danusevičiaus tritaškių klaipėdiečių deficitas siekė 9 taškus (17:26)
Antrasis ketvirtis prasidėjo lygiu žaidimu komandoms keičiantis taikliais metimais, tačiau tada „Delikatesas“ Eimanto Stankevičiaus ir Pauliaus Danusevičiaus pastangomis spurtavo 17:5 ir po dviejų kėlinių „Neptūnas-Akvaservis“ atsilikinėjo rezultatu 34:54.
Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipai ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų greitą puolimą, o „Delikatesas“ įgijo tuo metu rekordinį 26 taškų pranašumą. (44:70). Tuomet du tritaškius pataikė Gediminas Leščiauskas, vieną pridėjo Lukas Kreišmontas ir „Neptūno-Akvaservis“ atsilikimas siekė 23 taškus  (54:77).
Ketvirtajame kėlinyje „Delikateso“ krepšininkai naudojosi klaipėdiečių padarytomis klaidomis ir pasiekė didžiausią atotrūkį – 29 taškus (61:90). Iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ dar spėjo sušvelninti atsilikimą iki 22 taškų (75:97).
„Neptūnas-Akvaservis“ vertėsi be Vytauto Šarakausko ir čiurnos traumą patyrusio Klaido Metrikio.
Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais vasario 20-ąją, ketvirtadienį, 18 val. svečiuose sieks pergalės prieš Šilutės klubą.
„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 19, Lukas Kreišmontas 14, Adomas Sidarevičius 10.
„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 19, Airidas Giedraitis 17, Šarūnas Valunta ir Paulius Danusevičius po – 12.