„Neptūnas-Akvaservis“ po įnirtingos kovos namuose nusileido „Šilutei“

2020.03.12

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (22-17) po atkaklios kovos patyrė pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje. Audriaus Mineikio auklėtiniai namuose 77:80 (22:14, 18:,31 15:11, 22:24) pripažino „Šilutės“ (27-12) krepšininkų pranašumą.
Pirmąjį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo 7 taškais be atsako, o įpusėjus kėliniui pirmavo 10:4. Antroje kėlinio dalyje Herkus Kumpys pelnė 8 taškus, tai leido klaipėdiečiams po pirmojo kėlinio pirmauti 22:14.
Antrąjį ketvirtį „Šilutė“ Simono Serapino pastangomis pradėjo spurtu 15:2 ir įsiveržė į priekį 5 taškais (24:29). Antroje dalyje klaipėdiečiai likus trims minutėms buvo įsiveržę į priekį, tačiau Andrius Gaidys pelnė 8 taškus iš eilės ir „Šilutės susigrąžino iniciatyva, o po dviejų kėlinių klaipėdiečiai turėjo 5 taškų deficitą 40:45.
Po ilgosios pertraukos pirmosiomis minutėmis aikštėje vyko gynybinis krepšinis, tačiau Vytautas Šarakauskas pelnė 8 taškus iš eilės ir klaipėdiečiai išlygino rezultatą (47:47). Likus žaisti minutei iki kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus, bet Ernestas Sederevičius realizavo baudos metimą ir klaipėdiečiai kėlinį baigė turėdami minimalų atsilikimą 55:56.
Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti  minutę „Šilutės“ pirmavo 7 taškais, bet po Herkaus Kumpio tritaškio ir Luko Kreišmonto dvitaškio su pražanga klaipėdiečiai priartėjo iki 1 taško. Andrius Gaidys atsakė tiksliu tritaškių, komandos apsikeitė taikliais baudos metimais, o klaipėdiečiai turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą 77:80.
Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais Marijampolėje kovo 14-ąją, šeštadienį, 16 val. prieš „Sūduva-Mantinga“.
„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 24, Vytautas Šarakauskas 14 (11 atk. kam.), Matas Vaitkus 9, Adomas Sidarevičius 8.
„Šilutė“: Simonas Serapinas 20, Modestas Paulauskas 13, Andrius Gaidys 12, Ernestas Sederevičius ir Linas Lekavičius po 11.