„Neptūnas-Akvaservis“ po atkaklios kovos nusileido „Lūšies“ ekipai

2019.11.02

Atkakliose ir nervingose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė antrąjį sezono pralaimėjimą, nusileisdami Šilalės „Lušies“ komandai 77:82 (15:22, 29:20, 16:19, 17:21).
Rungtynės prasidėjo atkakliai abiejoms komandoms keičiantis taikliais metimais. Vis dėlto sužaidus pusę pirmojo kėlinio 5 taškų pranašumą įgijo „Lūšies“ komanda, o Valdui Undraičiui pridėjus dar vieną dvitaškį (15:8), Tomas Gaidamavičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos Deividas Rasys įmetė dviejų taškų vertės metimą ir pridėjo taiklią baudą (11:15). Ketvirčio pabaigoje abi komandos strigo puolime, tačiau paskutinėmis sekundėmis Raimondas Matutis sugebėjo įmesti tritaškį metimą, po kurio pastarojo komanda įgijo 7 taškų pranašumą (22:15).
Antrajame ketvirtyje Klaipėdos komandai toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o komandos pataikymo procentas siekė vos 32. Tačiau kėlinio viduryje iniciatyvos ėmėsi Adomas Sideravičius įmetęs du tritaškius paeiliui ir sumažinęs atsilikimą iki minimumo (30:31). Visą ketvirtį besiviję varžovus klaipėdiečiai rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė šio pabaigoje. O spurtą dar sykį iniciavo Adomas Sideravičius, smeigęs dar vieną tritaškį ir įmetęs taiklų metimą iš po krepšio. Kėlinuką laimėję 9 taškais, „Neptūnas-Akvaservis“ prieš ilgąją pertrauką įgijo dviejų taškų pranašumą (44:42).
Trečiojo kėlinio starte abi komandos keitėsi taikliais metimais, o laiminčioji komanda keitėsi kiekvienoje sėkmingoje atakoje. Visas kėlinukas buvo atkaklus ir nenuspėjamas, tačiau šio viduryje po taiklaus Nojaus Mineikio tritaškio metimo klaipėdiečiams pavyko įgyti 4 taškų pranašumą (54:50). Vis dėlto „Lūšis“ nebuvo linkusi nusileisti. Sėkmingiau trečiojo kėlinio gale sužaidę Šilalės krepšininkai įgijo minimalią, vieno taško persvarą (61:60).
Paskutiniajame rungtynių kėlinyje įtampa augo su kiekviena sekunde. Nors abi komandos ir sunkiai rinko taškus, tačiau net ir po netaiklių metimų įsiaudrinę gerbėjai šokinėjo iš savo vietų. Tritaškių badą „Neptūno-Akvaservis“ gretose pagaliau nutraukė Deividas Rasys (64:60). Sekančioje atakoje „Lūšis“ prametė du baudų metimus, o tuo pasinaudojo Vytautas Šarauskas pridėdamas taiklų vidutinį metimą ir Lukas Kreišmontas įmetęs iš po krepšio (74:66). Vis dėlto Šilalės komanda nepalūžo ir surengė spurtą 5:0 (74:71), o tai privertė Tomą Gaidamavičių prašyti minutės pertraukėlės. Po jos sekė kelios nerezultatyvios abiejų ekipų atakos, tačiau taškų badą nutraukė Valdas Undraitis pataikęs tritaškį metimą (74:74). Nesugebėję sėkmingai užpulti klaipėdiečiai prasižengė gynyboje, o Mindaugas Čepauskas realizavo abu baudų metimus (76:74). Dar kartą nesėkmingai puolime sužaidę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai staigiai prasižengė prieš tą patį Mindaugą Čepauską, bet šį kartą jis realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų. Po minutės pertraukėlės Šilalės komanda prasižengė prieš Luką Kreišmontą, tačiau pastarojo ranka sudrebėjo ir jis realizavo tik vieną metimą (75:77).
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 14 (10 atk.kam), Deividas Rasys 12 (7 atk.kam), Adomas Sideravičius 11 (5 rez.perd), Nojus Mineikis 11 (6 atk.kam).
Šilalės „Lūšis“: Valdas Undraitis 18, Mindaugas Čepauskas 14, Mindaugas Žilius 14 (10 atk.kam).