„Neptūnas-Akvaservis“ sezoną pradėjo nesėkme

2020.10.24

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (0-1) sezono starte patyrė skaudų pralaimėjimą. Simono Serapino auklėtiniai svečiuose 71:89 (8:17, 15:18, 16:27, 32:27) nusileido Šakių „Vyčio“ (4-0) krepšininkams.
Rungtynes prasidėjo taikliu Mintauto Mockaus dvitaškiu, po to komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmų penkių minučių minimalų deficitą turėjo klaipėdiečiai (6:7). „Neptūnas-Akvaservis“ antroje kėlinio dalyje pradėjo dažnai klysti, o tai leido „Vyčio“ komandai įgyti 9 taškų pranašumą (8:17).
Klaipėdiečiai antrąjį kėlinį pradėjo agresyviau ir pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų (19:25). Antroje kelinio dalyje klaipėdiečiams nepavyko sustabdyti Aurelijaus Pukelio ir Marijaus Užupio dueto, kuris padidino „Vyčio“ pranašumą iki 12 taškų (23:35).
Po ilgosios pertraukos „Vyčio“ krepšininkai ir toliau sėkmingai rengė atakas, o įpusėjus kėliniui padidino pranašumą iki 18 taškų (30:48). Antroje dalyje „Neptūnas-Akvaservis“ nerado būdų kaip sustabdyti „Vyčio“ snaiperių ir skirtumas išaugo iki 23 taškų (39:62)
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem „Neptūno-Akvaservis“ tritaškiais, po „Vyčio“ komandos minutės pertraukėlės varžovai atsakė spurtu, kuris padidino skirtumą iki 24 taškų. Per likusį laiką klaipėdiečiai pavyko sušvelninti rezultatą, bet „Vyčio“ krepšininkai šventė pergalę 71:89.
Šiose rungtynėse „Neptūnui-Akvaservis“ negalėjo padėti saviizoliacijoje vis dar esantys Dovydas Romančenko ir Matas Vaitkus.
Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais antradienį, kuomet 18.30 val. namuose stos į mūšį Karaliaus Mindaugo taurės turnyre su Šiaulių „Šiauliais“.
„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius ir Gabrielius Mažeika po 14, Gediminas Leščiauskas 13, Nojus Mineikis 10 (10 atk. kam.)
„Vytis“: Aurelijus Pukelis 27 (15 atk. kam.), Marijus Užupis 15, Paulius Semaška 13 (7 rez. perd.).