„Neptūnas-Akaservis“ užtikrintai įveikė „Tauragę“

2019.10.24

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-1) nutraukė „Tauragės“ krepšininkų keturių pergalių iš eilės seriją. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 71:54 (17:13, 13:16, 18:13, 23:12) nugalėjo „Tauragės“ (4-2) krepšininkus.
Rungtynės komandos pradėjo nerezultatyviai po 5 minučių klaipėdiečiai turėjo minimalų pranašumą (7:6). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai perėmė iniciatyva ir po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškais (17:13)
Aikštelės šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo taikliu Mato Vaitkaus dvitaškiu, Nojaus Mineikio pelnė 6 taškus, o „Neptūnas-Akvaservis“ padidino pranašumą iki 6 taškų (25:19), per antrąją kėlinio dalį klaipėdiečiai pelnė tik 5 taškus ir į ilgąją pertrauka išėjo turėdami minimalų pranašumą (30:29).
Per pirmąją mačo dalį komandoms nesisekė prisitaikyti iš tolimos distancijos – klaipėdiečių tikslą pasiekė 2 tritaškiai iš 17 (12 proc.). Tuo metu „Tauragės“ krepšininkų visi 10 tolimi metimai skriejo pro šalį.
Trečiasis ketvirtis prasidėjo atkaklia kova, bet po dviejų Nojaus Mineikio tritaškių ir Luko Kreišmonto dvitaškio klaipėdiečiai įgijo 8 taškų persvara (44:36). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečių puolimas sustojo, bet po paskutinę sekundę pataikyto Luko Kreišmonto metimo iš savo aikštės pusės klaipėdiečiai pirmavo 6 taškais (48:42).
Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 17:4 ir užtikrintai šventė pergalę 71:54.
„Tauragės“ krepšininkus šiandien žudė netaiklūs tolimi metimai – tikslą pasiekė vos 2 iš 21 (9 proc.).
Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet 16 val. išvykoje stos į mūšį su Mažeikių „Ereliais“.
„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 14 (10 atk. kam.), Lukas Kreišmontas (6 rez. perd.) ir Klaidas Metrikis po – 11, Vytautas Šarakauskas (12 atk. kam.) ir Deividas Rasys po – 8.
„Tauragė“: Rytis Biliartas 17 (8 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12, Ernestas Serkevičius 8.