„Neptūnas“ iškovojo dar vieną pergalę „Douglas“ Baltijos moterų lygoje

2021.11.20

Klaipėdos „Neptūnas“ (5/0) iškovojo dar vieną lengvą pergalę „Douglas“ Baltijos moterų lygoje, šeštadienio popietę nugalėjęs Daugavpilio Universitate (1/2) ekipą rezultatu 102:53 (27:17, 35:12, 21:9, 19:15).
Susitikimą geriau pradėjo „Neptūnas“, kai po Maisos Dias dvitaškio metimo įgijo 4 taškų pranašumą (6:2). Visgi gerą atkarpą sužaidė ir viešnios iš Daugpilio. Deficitą ne tik greitai panaikino, bet po dviejų taiklių Kristines Egles tritaškių metimų, Daugpilio komanda įgijo 4 taškų persvarą (11:15). Svarstyklės dar kartą apsikeitė po Andros Gabalytės minutės pertraukėlės. Aukštesnę pavarą tiek gynyboje, tiek puolime įjungusios klaipėdietės varžovėms pelnyti taškų neleido 3 minutes ir 30 sekundžių, o pačios surengė 16:2 spurtą ir po pirmojo kėlinio pirmavo jau dviženkle persvara (27:17).
Pasikūręs „Neptūno“ garvežys visas kliūtis šluojo ir antrajame rungtynių kėlinyje. Darbas gynyboje leido lengviau žaisti puolime, ko pasekoje buvo pelnyti 35 taškai, o ketvirtis laimėtas 22-jų taškų skirtumu (35:13).
Klaipėdietės pirmoje rungtynių pusėje puikiai išnaudojo greitąjį puolimą – pelnė 18 taškų, kai varžovėms neleido įmesti nei vieno.
Dar vienas teigiamas aspektas uostamiesčio komandos žaidime – taškai po klaidų, kurių klaipėdietės surinko 13, prieš varžovių 0.
Nors trečiasis ketvirtis „Neptūnui“ ir buvo prasčiausias rezultatyvumo prasm, bet gynybos prasme buvo geriausias. 12-os taškų skirtumu laimėjusios ir tik 9 taškus praleidusios klaipėdietės ir taip triuškinamą pranašumą padidino iki 45 (83:38).
Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, kurį reikėjo pabaigti iki galo, o smagiausias epizodas, nutikęs šiose rungtynėse – Agnės Černeckytės tritaškis metimas, kuriuo buvo pelnytas 100-asis taškas.
Klaipėdos „Neptūnas“: Savannah Plentovich 22 (10 atk.kam, 5 rez.perd, 5 per.kam), Maisa Dias 21 (12 atk.kam), Kamilė Mickutė ir Agnė Černeckytė – po 14, Dalia Donskichytė 13 (8 rez.perd).
Daugavpils „Universitate“: Inga Voronko 14 (12 atk.kam), Kristine Egle 12.