„Neptūnas” patyrė skaudų pralaimėjimą Šiauliuose

2021.03.21

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pralaimėjimą prieš Šiaulių „Šiaulius” rezultatu 68:99 (18:22, 10:27, 15:26, 25:24).
Rungtynių pradžioje „Šiauliai” surengė dvi sėkmingas atakas į kurias „Neptūnas” atsakė trimis tritaškiais ir įgijo minimalų pranašumą. Visgi tris minutes komandoms nepavyko užpulti, bet geriau kėlinio pabaigą sužaidę „Šiauliai“ išsiveržė į priekį (18:22).
„Neptūno” bėdos prasidėjo antrajame kėlinyje, kai šeimininkai traukiami Eimanto Stankevičiaus įgijo dviženklį pranašumą. Klaipėdos komandos puolimas buksavo, o iki kėlinio pabaigos „Šiauliai“ dar padidino persvara (28:49). Pirmoje rungtynių pusėje „Šiauliai“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 12-25.
Po ilgosios pertraukos „Šiauliai” apsukų nemažino, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 36 taškų. Po Mato Jogėlos dėjimo, uostamiesčio komandos deficitas sumažėjo iki 27, bet „Šiauliai“ atsakė savais 5 taškais ir susigrąžino 32 taškų persvarą (43:75).
Paskutiniajame ketvirtyje klaipėdiečiai nesugebėjo sumažinti atsilikimo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 68:99.
Šiauliuose dėl traumų ir įvairių sužeidimų nežaidė Tadas Pažėra, Klaidas Metrikis, Aidas Einikis ir Darrinas Dorsey.
„Neptūnas”Matas Jogėla 16, Džiugas Slavinskas 11, Evaldas Šaulys 10, Norbertas Giga 9.
„Šiauliai”: Arminas Urbutis ir Elvar Fridriksson po – 18, Andy Van Vliet 14, Eimantas Stankevičius ir Justas Furmanavičius po – 12.