„Neptūnas“ patyrė skaudų pralaimėjimą Vilniuje

2020.02.22

Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš lygos lyderes Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ komandą 52:90 (15:19, 14:23, 6:22, 17:26).
Pirmajame ketvirtyje nuo pirmų minučių solidžiau atrodė Vilniaus komanda, tačiau klaipėdietės po lėto starto įsivažiavo ir mažino atsilikimą. Vis dėlto „Kibirkštis-MRU“ merginos sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir įgijo 4 taškų persvarą. Antrąjį ketvirtį geriau ir vėl pradėjo šeimininkės. Klaudija Serkevičiutė įmetė du tritaškius ir padidino savo komandos persvarą iki 12 taškų, tačiau kitoje aikštės pusėje Dovilė Lukšienė atsakė vienu tritaškiu ir nubraukė atsilikimą iki 9 taškų. Klaudijai Serkevičiūtei pataikius dar vieną tritaškį, Andra Gabalytė buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, nes skirtumas tarp komandų išaugo iki rekordinio 14 taškų (22:36). Nors Lina Mikelevičienė ir pelnė 12 taškų per pirmus du ketvirčius, jai labai stigo komandos draugių pagalbos, o Vilniaus ekipa prieš ilgąją pertrauką turėjo 13 taškų pranašumą (29:42) Po ilgosios pertraukos „Neptūno“ duobė ir toliau gilėjo. Vilnietės spurtavo 10:0, o Andra Gabalytė ir vėl kvietė savo komandą pasitarimui. Klaipėdiečių taškų badas baigėsi sužaidus 6 trečiojo kėlinio minutes, o pasižymėti pavyko Dovilei Jankauskaitei. Vos 6 taškus trečiajame kėlinyje sukrapščiusios klaipėdietės pačios praleido 22 ir prieš paskutinį kėlinuką turėjo 29 taškų deficitą (35:64). Ketvirtasis kėlinys abiems komandoms tapo tik formalumu. Skirtumas buvo per didelis, kad „Neptūno“ merginos dar būtų galvojusios apie pergalę, nors “„Kibirkštis-MRU“ ir turėjo milžinišką pranašumą, bet joms pavyko laimėti ir ketvirtą ketvirtį.
Klaipėdos „Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 12 (7 atk.kam).
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiutė 18, Daugilė Šarauskaitė 14 (10 atk.kam), Klaudija Serkevičiūtė 13, Eglė Zabotkaitė 11, Kristė Druskytė 10.