„Neptūnas“ Vilniuje patyrė antrą nesėkmę paeiliui

2020.11.27

Visas rungtynes atsilikinėjusios Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės patyrė antrąją nesėkmę iš eilės prieš lygos čempiones Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ komandą 46:67 (7:19, 12:17, 11:11, 16:20)
Susitikimą geriau pradėjo čempionės. Supančiotos pastarųjų gynyboje, klaipėdietės savo taškų sąskaitą atidarė tik šeštąją rungtynių minutę, kuomet varžovėms leido įmesti 8 taškus (2:8). Viso kėlinio metu strigęs „Neptūnas“ šį pralaimėjo 12 taškų (7:19).
Antrajame ketvirtyje uostamiesčio ekipai kiek geriau sekėsi atakas regzti puolime. Klaipėdos komandos įžaidėja Dalia Donskichytė rungtynes dažniausiai pradeda startiniame penketuke, bet šiandien komandos vyr. treneris Dalius Ubartas ją pakėlė nuo suolo, o tai iš esmės pasiteisino. D. Donskichytė pelnė 10 taškų pirmoje rungtynių dalyje ir jos pastangomis „Neptūnas“ laikėsi rungtynėse. Bet ir vėl koją smarkiai kišo pataikymas, kuris iš žaidimo per pirmus du kėlinius siekė vos 21%. Prieš ilgąją pertrauką klaipėdietės turėjo 19 taškų deficitą (19:38).
Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ kilo į šturmą. Dominyka Paliulytė ir Agnė Černeckytė smeigė po tritaškį, Andra Gabalytė pridėjo du taškus ir skirtumas sumažėjo iki 13 (27:40). Bet tada jau minėtoji Dominyka Paliulytė gavo penktą pražangą ir uostamiesčio komanda krito į duobę. „Kibirkštis-MRU“ atstatė savo turėtą pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Ligita Tamutytė dar spėjo pasižymėti dviem taikliais baudų metimais, bet deficitas vis tiek išliko didelis (30:47).
Ketvirtajame kėlinyje “Neptūno” merginos bandė atkurti intrigą ir iš esmės joms tai pavyko. Vienu metu skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs 13-os (44:57) taškų atžymą, tačiau vilnietės ir vėl susigrąžino turėtą 19-os (44:63) taškų pranašumą. Stebuklas neįvyko – klaipėdietės nesugebėjo grįžti į rungtynes ir antrą kartą per savaitę pralaimėjo lygos čempionėms.
Klaipėdos „Neptūnas“: Agnė Černeckytė ir Dalia Donskichytė po 12.
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“: Jacqueline Luna-Castro 15, Livija Sakevičiūtė 12.