„Neptūno“ moterų komanda sezoną pradėjo pergale

2019.10.11

Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) savo aikštėje 81:59 (16:21, 25:12, 25:17, 15:9) pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-1) atstoves.
Šiose rungtynėse įspūdingai moterų lygoje debiutavo „Neptūno“ komandos krepšininkė Justė Jocytė. Pirmojo kėlinio viduryje nuo suolo pakilusi žaidėja žaidė 31 minutę, pelnė 21 tašką (6/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 4 pražangas bei užfiksavo 30-ies balų naudingumą.
Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Lina Mikelevičienė, įmetusi 27 taškus (7/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudos).
Brigita Gudelionytė prie pergalės pridėjo dvigubą dublį: 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balai per 37 žaidimo minutes.
„Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 27, Justė Jocytė 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Brigita Gudelionytė 13 (14 atk. kam.), Dovilė Jankauskaitė 9 ir Dalia Donskichytė 8 taškai.
„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė 37 (11/24 metimai), Dominyka Gerkytė 10 (7 atk. kam., 10 kld.), Emilija Grigaliūnaitė 8.