„Neptūno“ moterų komanda parsiveža pergalę iš Šiaulių

2019.10.27

Klaipėdos „Neptūno“ moterų krepšinio komanda iškovojo antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynėse išvykoje nugalėdamos Šiaulių „Šiaulius“ 84:65  (24:20, 30:13, 13:14, 17:18).
Rungtynes „Neptūno“ komanda pradėjo spurtu 8:0, kas privertė „Šiaulių“ komandą prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės žaidimas apsilygino, tačiau klaipėdietės žaidimo vadžių iš savo rankų nepaleido (24:20).
Nuo pat pirmų antrojo ketvirčio minučių „Neptūnas“  aikštėje dominavo ir didino persvarą. Du Linos Mikelevičienės tritaškiai iš eilės leido ekipai atstatyti dviženklę persvarą. Per paskutines dvi antrojo kėlinio minutes Andros Gabalytės auklėtinės sugebėjo įmesti 11 taškų, o pačios praleido vos 4. Prie to smarkiai prisidėjo Agnė Černeckytė per kelias minutes įmetusi 8 taškus. Prieš ilgąją pertrauką klaipėdietės susikrovė 21 taško persvarą (54:33).

G. Šiupario nuotrauka

Rezultatyviausios žaidėjos po dviejų kėlinių: Agnė Černeckytė 13, Lina Mikelevičienė 11 (4 atk.kam), Justė Jocytė 11 (3 atk.kam), Brigita Gudelionytė 8 (8 atk.kam).
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiąjį ketvirtį pradėjo gana sunkiai, o „Šiauliai“ tuo naudojosi. Klaidos puolime ir prasta gynyba privertė Andrą Gabalytę prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo žaidimas tapo lygus ir nei viena komanda nesugebėjo iki ketvirčio pabaigos labiau nutolti ar priartėti. Nors „Šiauliai“ ir laimėjo nerezultatyvų kėlinį (14:13), vis dėlto „Neptūno“ susikrauta persvara po jo vis dar buvo didelė (67:47).
Ketvirtajame kėlinyje šiaulietės dar bandė kabintis į rungtynes, bet po kiekvieno taiklaus pastarųjų metimo klaipėdietės atsakydavo tuo pačiu, taip laikydamos rungtynių kontrolę savo rankose iki pat rungtynių pabaigos.

Klaipėdos „Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 21 (9 atk.kam), Agnė Černeckytė 17 (4 tritaškiai), Justė Jocytė 13 (5 atk.kam).
Šiaulių „Šiauliai“: Rusnė Augustinaitė 14, Kamilė Berenytė 11 (7 atk.kam), Anastasya Sushchyk 10.