„Neptūno“ pergalių serija nutrūko Vilniuje

2021.05.04

Antroje rungtynių pusėje vaistų prieš vilniečių puolimą neradęs Klaipėdos „Neptūnas“ (13-21) po 4 iš eilės pergalių, patyrė pralaimėjimą prieš Vilniaus „Rytą“ (25-7) 76:97 (17:25, 28:20, 15:22, 16:30).
Sunkiai rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ jau po 6 sužaistų minučių atsilikinėjo 11-os taškų skirtumu (9:20).
Pirmajame kėlinyje uostamiesčio komandos krepšininkams tiesiog tragiškai nekrito baudos metimai (4/10) ir tritaškiai metimai (1/7).
Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų greit ištirpo po sėkmingo Klaipėdos ekipos žaidimo ir sužaidus tris minutes, rezultatas išsilygino (27:27). Visgi „Rytas“ spurtavo ir laimėję atkarpą 13:3 atstatė dviženklį pranašumą, tačiau Tomo Gaidamavičiaus kariauna prieš ilgąją pertrauką surengė dar įspūdingesnį spurtą ir dar sykį rezultatas tapo lygus (45:45).
Trečiajame kėlinyje, po Mato Jogėlos monstriško dėjimo, „Neptūnas“ įgijo 2 taškų persvarą (57:55), tačiau kėlinio pabaigoje vilniečiai spurtavo 13:3 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 7 taškų pranašumą (60:67).
Ketvirtajame kėlinyje Klaipėdos „Neptūnas“ sunkiai rinko taškus, o tuo tarpu vilniečiai atvirkščiai. Tiesiog subyrėję susitikimo pabaigoje, uostamiesčio krepšininkai buvo priversti kapituliuoti, o pergalių serija – nutraukta.
Vilniaus „Rytas“ tiesiog dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių. Pastaroji komanda nusiėmė 50 prieš Klaipėdos „Neptūno“ 27 kamuolius ir pelnė net 27 taškus antraisiais bandymais.
Klaipėdos „Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (3 atk.kam), Matas Jogėla 14 (4 atk.kam), Žygimantas Janavičius (5 atk.kam, 4 rez.perd.) ir Simas Galdikas – po 10, Benas Griciūnas 9 (3 atk.kam).
Vilniaus „Rytas“: Martynas Echodas 22 (17 atk.kam), Mindaugas Girdžiūnas 19, Kristjanas Kitsingas 16 (5 atk.kam.), Arnas Butkevičius 10 (6 atk.kam, 4 rez.perd.), Dovis Bičkauskis 9 (5 rez.perd.).