„Neptūno” puolimo banga nubloškė LCC tarptautinį universitetą

2021.03.02

Nuo pirmųjų rungtynių minučių užtikrintai žaidusios Klaipėdos „Neptūno” merginos neturėjo vargo prieš LCC tarptautinį universitetą 94:46 (32:11, 14:16, 26:7, 22:16).
Nuo pat rungtynių pradžios jautį už ragų čiupusios „Neptūnas” merginos šovė į priekį. Žaidžiančioji komandos trenerė Andra Gabalytė rodė puikų pavyzdį savo auklėtinėms. Pirmajame kėlinyje pastaroji pataikė visus tris mestus tritaškius, o Klaipėdos komanda užkūrė tikrą
puolimo uraganą (32:11).
Antrajame ketvirtyje kiek atleidusios vadžias, neptūnietės savo varžovėms leido lengviau jaustis puolime. Po Austės Jurevičiūtės tritaškio metimo, sunerimusi Andra Gabalytė paprašė minutės pertraukėlės (44:22). Po jos vaizdas aikštelėj nepagerėjo, LCC tarptautinis universitetas dar labiau sumažino deficitą, o „Neptūnas” trenerių štabui dar labiau sunerimti teko po Dalios Donskichytės patirtos traumos (46:27).
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas” vėlgi užkūrė puolimo varikliuką. Maža rotacija Klaipėdos komandai nesutrukdė žaisti dinamiško ir greito krepšinio. Tačiau kaip antrajame, taip ir trečiojo ketvirčio pabaigoje, dar vieną traumą patyrė „Neptūno” žaidėja, šįkart tai buvo Dominyka Paliulytė (72:34).
Ketvirtajame kėlinyje, po Andros Gabalytės taiklaus tritaškio, skirtumas tarp komandų išaugo iki 48, o „Neptūno” trenerių štabas nusprendė į aikštelę išleisti mažiau žaidžiančias, rotacijos krepšininkes.
Klaipėdos „Neptūnas”: Ligita Tamutytė 26, Andra Gabalytė (11 atk.kam) ir Agnė Černeckytė po 18, Gintarė Paulauskaitė 14 (12 atk.kam, 7 blk).
LCC tarptautinis universitetas: Viltė Andrunavičiūtė 16, Evelina Razgutė 10 (10 atk.kam).