„Neptūno“ puolimo mašina nušlavė „Šiaulius“ bei užsitikrino mažiausiai antrąją vietą

2019.05.05

Klaipėdos „Neptūnas“ (28-7) namuose 96:75 (26:18, 23:27, 27:14, 20:16) pranoko „Šiaulius“ (7-29), o tai buvo jau 8-oji Kazio Maksvyčio auklėtinių pergalė iš eilės.
Uostamiesčio ekipa pasiekė dar neregėtą rezultatą klubo istorijoje – užsitikrino mažiausiai antrąją vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.
„Neptūnas“ teoriškai dar pavyti gali ir pirmoje vietoje žengiantį Kauno „Žalgirį“, su kuriuo ketvirtadienį susikaus išvykoje.
Šiandien klaipėdiečių pergalės pamatus padėjo tolimi metimai – tritaškiais prapliupę „Neptūno“ krepšininkai realizavo 13 metimų iš 26 (50 proc.). Solidų puolimą demonstravę šeimininkai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus.
K. Maksvyčio kariauna reikalus aikštelėje sutvarkė po ilgosios pertraukos, kuomet kėlinį pradėjo dvitaškį pelnęs Jerai Grantas, tuomet užsikūrė toliašaudė klaipėdiečių artilerija – po tritaškį įsūdė Deividas Gailius, Tomas Delininkaitis ir Laimonas Kisielius, o turėta 4 taškų persvara šoktelėjo iki 17 (69:52).

Lemiamame ketvirtyje „Šiauliai“ deficitą buvo sumažinę iki 12 taškų (80:68), tačiau Osvaldas Olisevičius inicijavo šeimininkų spurtą 10:0, po kurio „Neptūno“ pranašumas abejonių nebekėlė – 92:69.
Reguliarųjį sezoną klaipėdiečiai uždarys artėjantį ketvirtadienį, kuomet Kaune mėgins ketvirtą kartą šį sezoną įveikti „Žalgirį“.
„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (5/7 trit.), Jerai Grantas 13 (7 atk. kam.), Laimonas Kisielius, Tomas Delininkaitis (3/4 trit.) ir Lorenzo Williamsas (5 rez. perd.) – po 11.
„Šiauliai“: Benas Griciūnas 27 (7 atk. kam., 39 naud. bal.), Sethas Allenas 15 (12 rez. perd.), Evaldas Šaulys 10.