„Neptūnui-Akvaservis“ Klaipėdoje nepavyko revanšuotis „Atletui“

2022.03.19

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 75:89 (16:22, 17:26, 22:18, 20:23) nusileido Kauno r. „Atletui“. Serijoje iki 3 pergalių klaipėdiečiai atsilieka 0-2.
Rungtynės pradžioje vyko atkakli kova, bet įpusėjus kėliniui po Martyno Linkevičiaus tritaškio „Atletas“ išsiveržė 2 taškų persvara. Antroje kėlinio dalyje „Atletas“ spurtavo ir buvo įgijęs 9 taškų pranašumą, bet paskutinę sekundę tritaškį įmetė Matas Vaitkus ir sušvelnino skirtumą iki 6 taškų 16:22.
Antrąjį kėlinį „Atletas“ pradėjo gera gynyba ir per 6 minutes padidino skirtumą iki 19 taškų. Vėliau žaidimas išsilygino, o „Neptūnas-Akvaservis“ kėlinio pabaigoje po dviejų tikslių Mato Vaitkaus tritaškio sumažino skirtumą iki 15 taškų  33:48.
Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir per pirmas 5 minutes skirtumas tarp komandų nepasikeitė. Vėliau iniciatyvos ėmėsi Gabrielius Mažeika, kuris realizavo 2 tolimus metimus ir klaipėdiečiai kėlinį pabaigė sumažindami atsilikimą iki 11 taškų 55:66.
Lemiamame ketvirtyje „Atletas“ pradėjo susigrąžindamas 17 taškų pranašumą, bet po minutės pertraukėlės sugrįžę klaipėdiečiai pradėjo mažinti atsilikimą. Likus žaisti 2 minutes po Gedimino Leščiausko dvitaškio „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 7 tašku, bet „Atletas“ pataikė du tritaškius ir šventė pergalę rezultatu 75:89.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys (16 atk. kam.) 18, Lukas Kreišmontas 13, Matas Vaitkus ir Gediminas Leščiauskas po – 11, Adomas Sidarevičius 10.
„Atletas“: Egidijus Dimša ir Martynas Linkevičius po – 17, Ignas Juškevičius 14, Aidas Kavaliauskas 12, Dominykas Bučas 11.