„NEPTŪNUI“ NEPAVYKO REVANŠAS PRIEŠ „KIBIRKŠTIES-MRU“ KOMANDĄ

2020.01.10

Klaipėdos „Neptūno“ komanda po atkaklios kovos nusileido Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandai rezultatu 73:54 (20:10, 19:19, 18:10, 16:15).
Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi Klaipėdos „Neptūno“ moterų komandai 20:10. Rezultatyviausios buvo Agnė Černeckytė, kuri pelnė 6 taškus ir Dalia Donskichytė įmetusi 4 taškus.
Antrasis kėlinys prasidėjo su Andros Gabalytės tritaškio ir Agnės Černeckytės dvitaškio metimu. Po „Neptūno“ nesėkmingos gynybos ir bandymų pataikyti tritaškius metimus, vilnietės užtikrintai veržėsi į priekį. Antrojo kėlinio pabaigoje „Neptūno“ merginos spurtavo  ir pasivijo „Kibirkšties-MRU“ komandą 39:29.
Antroje rungtynių pusėje po vilniečių surengto spurto klaipėdietės pralaimėjo atkarpą 10:18. Rezultatas po trečiojo kėlinio 57:39.
Klaipėdos „Neptūnas“ paskutinį ketvirtį pradėjo su Dalios Donskichytės 5 pražangomis. Sužaidus 4 minutes šeimininkės įgavo 24 taškų pranašumą. Rungtynėse „Neptūnui“ sunkiai sekėsi realizuoti tritaškius metimus, tik 3 metimai iš 19 pasiekė tikslą (16%). Teko pripažinti pralaimėjimą 73:54.
„Neptūno“ ekipa šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Linos Mikelevičienės ir Ugnės Grinkevičiūtės.
Klaipėdos „Neptūnas“: Agnė Černeckytė 23 (2 rez.perd), Andra Gabalytė 16 (4 atk.kam), Dalia Donskichytė 11.
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“: Daugilė Šarauskaitė 16 (9 atk.kam), Livija Sakevičiūtė 14 (8 atk.kam), Eglė Zabotkaitė 11.