„Neptūnas-Akvaservis“ nugalėjo „Kretingą“

2024.02.10

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 96:84 (23:17, 34:16, 22:27, 17:24) nugalėjo Kretingos „Kretinga“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniui po Lauryno Mikalausko dvitaškio klaipėdiečiai turėjo 1 taško deficitą. Po to sekė klaipėdiečiai spurtas 7-0, kuris leido pirmauti 6 taškais. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos tiksliais baudų metimais ir „Neptūno-Akvaservis“ persvara liko nepakitusi  25:21.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ traukiams Mato Narvilo pradėjo padidindami pranašumą iki 12 taškų. Vėliau klaipėdiečiai ir toliau tęsė sėkmingą atkarpą ir likus žaisti 3 minutes klaipėdiečiai po Lauryno Mikalausko ir Gabrieliaus Mažeikos sėkmingų atakų įgijo 23 taškų pranašumą. Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ neleido priartėti klaipėdiečiams ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 57:33.

Po ilgosios pertraukos sužaidus dvi minutes „Kretinga“ sumažino atsilikimą iki 18 taškų, o įpusėjus kėliniui po Manto Ruikio taškų klaipėdiečių persvara sumažėjo iki 9 taškų. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ Mato Narvilo ir Kristupo Leščiausko pastangomis susigrąžino 19 taškų persvara 79:60.

Paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 10-2 ir įgijo 27 taškų pranašumą. Per likusį laiką „Kretingai“ nepavyko pavyti klaipėdiečių ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 96:84.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 20, Matas Repšys ir Matas Narvilas po – 14, Laurynas Mikalauskas, Deividas Anužis ir Gabrielius Mažeika po – 11.

„Kretinga“: Mantas Ruikis 21, Mindaugas Stašys 14, Rytis Zabita 13.