„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą Joniškyje

2023.03.11

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 77:86 (27:18, 23:25, 16:18, 11:25) nusileido Joniškio „Delikatesui“.

Rungtynes komandos pradėjo rezultatyviai ir įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 5 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai vedami Mato Repšio ir Gedimino Lesčiausko padidino persvara iki 9 taškų 27:18.

Antrajame ketvirtyje po tikslių Aringo Brazausko ir Kristupo Keinio atakų „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 13 taškų persvara. Vėliau abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Delikatesas“ vedamas legionierių kėlinį užbaigė sumažindami atsilikimą iki 7 taškų 50:43.

Po ilgosios pertraukos „Delikatesas“ pelnė 10 taškus paeiliui ir išsiveržė į priekį. Visgi klaipėdiečiai į tai atsakė spurtu 8-0 ir įpusėjus kėliniui susigrąžino 5 taškų persvara. Po to komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų išliko 5 taškai 66:61.

Paskutiniame ketvirtyje „Delikatesas“ greitai susigrąžino minimalią persvara, o likus žaisti 3 minutes įgijo 9 taškų persvara. Per likusį laiką šeimininkai neleido klaipėdiečiams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 77:86.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (10 atk. kam.) 27, Aringas Brazauskas 13, Kristupas Keinys 11,

„Delikatesas“: Corey Boyd 26, Fernando Salsamendi 16, Vilius Akučka ir Ugnius Mineikis po – 12.