„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą Kaune

2023.10.21

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 72:85 (17:23, 16:27, 21:25, 18:10) nusileido Kauno „Žalgiris-2“ komandai.

Rungtynes komandos pradėjo rezultatyviai, bet įpusėjus kėliniui kauniečiai įgijo 9 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Neptūnui-Akvaservis“ vedamo Mato Repšio pavyko sušvelninti skirtumą iki 6 taškų 17:23.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris-2“ surengė spurtą 10-2 ir įgijo 14 taškų pranašumą. Klaipėdiečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 8 taškų, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę kauniečiai įgijo 17 taškų persvara 33:50.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 12 taškų. Baigiantis kėliniui šeimininkai vėl surengė galingą spurtą, po kurio susikrovė 21 taškų pranašumą  54:75.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris-2“ klaipėdiečiams neleido priartėti ir šventė pergalę rezultatu  72:85.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Narvilas 18, Laurynas Mikalauskas 15, Matas Repšys 12.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 18, Vytautas Žygas 17, Nedas Montvila 12,