„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą Kaune

2023.01.05

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 58:78 (16:17, 9:18, 16:21, 17:22) nusileido Kauno „Žalgiriui-2“.

Nuo rungtynių pradžios „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Kristupo Keinio ir Mato Repšio įgijo 4 taškų persvara. Likus žaisti 2 minutes po Manto Mockevičiaus taškų klaipėdiečių persvara išaugo iki 8 taškų. Per likusį kėlinio laiką kauniečiai neleido „Neptūnui-Akvaservis“ pelnyti taškų, patys pelnė 9 paeiliui ir išsiveržė į priekį minimalia persvara 16:17.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris-2“ per 6 minutes laimėjo atkarpą 3-14 ir įgijo 12 taškų pranašumą. Gediminas Leščiauskas bandė užkurti komandą spurtui, kai klaipėdiečiai sumažino skirtumą iki 8 taškų, bet tikslus baudų metimai paskutinėmis kėlinio sekundėmis sugrąžino kauniečiams dviženklį pranašumą 25:35.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris-2“ neatsipalaidavo ir toliau gera gynyba neleido klaipėdiečiams rinkti lengvu taškų, o sužaidus 4 minutes skirtumas išaugo iki 14 taškų. Antroje kėlinio dalyje po Kristupo Keinio ir Arno Knystauto tikslių tolimų metimų klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 9 taškų, bet kėlinio pabaigą sėkmingai sužaidę šeimininkai pirmavo rezultatu 41:56.

Paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris-2“ toliau diktavo žaidimo tempą ir šventė pergalę rezultatu 58:78.

Šiame susitikime dėl traumų „Neptūno-Akvaservis“ gretose nerungtyniavo Rytis Šakaitis ir Aringas Brazauskas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Keinys 15, Matas Repšys 11, Gabrielius Mažeika 7.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis (9 atk. kam.) 12, Kajus Kublickas ir Emilis Bartninkas po – 11, Nedas Montvila 10.