„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš Kretingą

2023.02.02

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 77:85 (15:25, 18:21, 20:20, 24:18) nusileido Kretingos „Kretingai-VR servisas“ komandai.

Rungtynių pradžioje „Kretinga-VR servisas“ greitai įgijo 7 taškų pranašumą, bet Gedimino Leščiausko vedami šeimininkai išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui svečiai spurtavo ir iki kėlinio pabaigos įgijo 10 taškų pranašumą 15:25.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ pavyko sušvelninti atsilikimą iki 6 taškų, bet svečiai į tai atsakė 8 taškais paeiliui. Vėliau žaidimas išsilygino, likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 8 taškai, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai padidino atitrūkimą iki 13 taškų  33:46.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai svečius pradėjo spausti per visą aikštelę ir sužaidus 6 minutes sumažino savo deficitą iki 5 taškų. Nuo to momento klaipėdiečiai pelnė tik 3 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai atstatė 13 taškų pranašumą 53:66.

Paskutiniame ketvirtyje „Kretinga-VR servisas“ neleido klaipėdiečiams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 77:85.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 14, Gabrielius Mažeika 13, Oskaras Pleikys (12 atk. kam.) ir Kristupas Keinys po – 11, Adomas Sidarevičius 10.

„Kretinga-VR servisas“: Maksym Lutsenko 21, Martynas Mažeika 18, Raidas Nacius 17, Rytis Zabita 10.