„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš „Kretingą“

2023.11.16

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 74:83 (26:24, 20:17, 6:18, 22:24) nusileido Kretingos „Kretinga“ komandai.

Rungtynių pradžioje „Kretinga“ realizavo 5 pirmus metimus ir įgijo 6 taškų persvara. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai spurtavo ir po Lauryno Mikalausko dvitaškio išsiveržė į priekį 26:24.

Antrąjį kėlinį „Kretinga“ pradėjo pelnydama 8 taškus paeiliui ir susigrąžino 6 taškų persvara, bet po minutės pertraukėlės grįžę klaipėdiečiai po 6 iš eilės Mato Repšio taškų išlygino rezultatą. Antroje kėlinio dalyje svečiai vėl buvo išsiveržę 4 taškais, bet kėlinio pabaigoje „Neptūnui-Akvaservis“ pavyko spurtuoti ir įgyti 5 taškų pranašumą 31:44.

Po ilgosios pertraukos „Kretinga“ spurtavo 14-2 ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes įgijo 7 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir skirtumas liko nepakitęs 52:59.

Paskutiniame ketvirtyje „Kretinga“ greitai įgijo dviženklį pranašumą, o į kiekvieną sėkmingesne klaipėdiečių atkarpa atsakydavo savąją ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų. „Neptūnas-Akvaservis“ iki rungtynių pabaigos nepavyko sumažinti atsilikimo ir „Kretinga“ šventė pergalę rezultatu 74:83.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 20, Matas Repšys 18, Laurynas Mikalauskas 15.

„Kretinga“: Edgaras Danys 19, Modestas Jurkaitis 13, Justas Žiubrys, Edvinas Alunderis ir Mantas Ruikis po – 10.