„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš Kretingą

2022.12.01

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 67:81 (18:21, 19:20, 24:19, 6:21) turėjo pripažinti Kretingos „Kretinga-VR servisas“ pranašumą.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko atkakli kova, bet Gabrieliaus Mažeikos vedami klaipėdiečiai įpusėjus kėliniui įgijo 7 taškų persvara. Vėliau „Kretinga-VR servisas“ laimėjo atkarpą 1-10 ir išsiveržė į priekį, o kėlinį užbaigė pirmaudami  rezultatu 18:21.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spurtu 11-2 ir susigrąžino 6 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui po Aringo Brazausko dvitaškio šeimininkai pirmavo 9 taškų persvara, bet legionierių vedami svečiai pelnė 9 taškus paeiliui ir įgijo 4 taškų pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „Neptūnui-Akvaservis“ nepavyko persverti rezultato ir į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdami 4 taškais  37:41.

Po ilgosios pertraukos Ryčio Šakaičio traukiamas „Neptūnas-Akvaservis“ greitai išsiveržė į priekį.  Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi net 10 kartų, bet klaipėdiečiai iki kėlinio pabaigos išlaikė minimalų pranašumą 61:60.

Paskutiniame ketvirtyje „Kretinga-VR servisas“ neleido klaipėdiečiams 9 minutes pelnyti taškų ir įgijo 20 taškų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 67:81.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 16, Gabrielius Mažeika 10

„Kretinga-VR servisas“: Martynas Mažeika 30, Raidas Nacius ir Rytis Zabita po – 12.