„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš „Rytas-2“ komandą

2023.03.04

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 74:83 (24:16, 14:25, 13:22, 23:20) nusileido Vilniaus „Ryto-2“ komandai.

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi rinktis taškus, bet įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 4 taškų pranašumą, kurį iki kėlinio pabaigos dar labiau padidino 24:16.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes klaipėdiečiai pirmavo 9 taškų persvara, bet antroje kėlinio dalyje „Rytas-2“ pelnė 7 taškus be atsako ir sušvelnino atsilikimą iki 2 taškų, o kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 38:41.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai greitai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Kėlinio pabaigoje „Rytas-2“ laimėjo atkarpą 0-10 ir įgijo 14 taškų pranašumą, bet Gedimino Leščiausko dvitaškis atstatė 12 taškų deficitą 51:63.

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiams nepavyko pavyti varžovų ir „Rytas-2“ šventė pergalę rezultatu 74:83.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (10 atk. kam.) 24, Adomas Sidarevičius 12, Jonas Paukštė 10, Kristupas Keinys 9, Gediminas Leščiauskas 8.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius (10 rez. perd.) 34, Andreas Kalogiros 20, Lukas Valantinas 10