„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš „Rytas-2“

2023.11.02

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 85:101 (15:24, 29:21, 21:30, 20:26) nusileido Vilniaus „Ryto-2“ komandai.

Rungtynių pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ vedami Lauryno Mikalausko įgijo 4 taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet daugiau nei 3 minutes kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai negalėjo pelnyti taškų ir tuo pasinaudojęs „Rytas-2“ įgijo 9 taškų pranašumą 15:24.

Antrajame kėlinyje „Rytas-2“ buvo įgijęs dviženklį pranašumą, bet įpusėjus kėliniui Mato Repšio Kristupo Leščiausko traukiami klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 1 taško 44:45.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnui-Akvaservis“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet įpusėjus kėliniui „Rytas-2“ spurtavo ir įgijo 8 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje po sėkmingos Deivido Anužio atakos komandas skyrė 8 taškai, bet paskutinę sekundę metimą pataikę svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą 65:75.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 5 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 6 taškų, bet „Rytas“ į kiekvieną geresnę klaipėdiečių atkarpą atsakydavo savąją ir šventė pergalę rezultatu 85:101.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 20, Matas Repšys 16,Kristupas Leščiauskas 15 Laurynas Mikalauskas 14.

„Rytas-2“: Modestas Babraitis 28, Gediminas Alisas 20, Gantas Križanauskas 18, Džiugas Remeikis 12.