„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą prieš „Vytį-VDU“

2023.12.16

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 83:90 (26:26, 19:19, 16:22, 22:23) nusileido Šakių „Vyčio-VDU“ komandai.

Rungtynių pradžioje  komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir įpusėjus kėliniui klaipėdiečiai turėjo minimalų pranašumą. Vėliau „Neptūnas-Akvaservis“ po Kristupo Leščiausko tritaškio turėjo 4 taškų persvara, bet kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus 26:26.

Antrąjį kėlinį „Vytis-VDU“ pradėjo susikraudamas 6 taškų pranašumą, bet likus žaisti 3 minutes po Kristupo Leščiausko dvitaškio klaipėdiečiai susigrąžino minimalų pranašumą. Po to svečiai susigrąžino 3 taškų pranašumą, bet Radvilas Kneižys kėlinį uždarė tiksliu tolimu metimu 45:45.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ sužaidus tris minutes turėjo minimalų pranašumą, bet tada svečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui pirmavo 6 taškais. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, bet „Vytis-VDU“ atstatė 6 taškų persvara 61:67.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ sužaidus 5 minutes priartėjo prie svečių iki 2 taškų, bet tada „Vytis-VDU“ spurtavo ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį laiką klaipėdiečiai nepriartėjo prie varžovų ir „Vytis-VDU“ šventė pergalę rezultatu 83:90.

„Neptūnas-Akvaservis“: Radvilas Kneižys 19, Laurynas Mikalauskas 12, Matas Repšys ir Kristupas Leščiauskas po – 11, Matas Narvilas 10.

„Vytis-VDU“: Eimantas Žilius 25, Augustinas Mikštas 22, Evaldas Džiaugys 14.