„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą Vilniuje

2023.02.11

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 75:98 (22:28, 23:23, 20:26, 10:21) nusileido Vilniaus „Rytui-2“.

Rungtynes greitu žaidimu ir komandoms keičiantis tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniu šeimininkai spurtavo ir įgijo 7 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės klaipėdiečiai vedami 3 tritaškius iš eilės įmetusio Gabrieliaus Mažeikos  sumažino atsilikimą iki 1 taškų. Visgi „Rytas-2“ kėlinio pabaigą sužaidė sėkmingiau ir pirmavo rezultatu 22:28.

Antrajame ketvirtyje „Rytas-2“ per pirmas keturias minutes įgijo 12 taškų pranašumą. Vėliau klaipėdiečius į priekį traukė antrajame kėlinyje 12 taškų pelnęs Adomas Sidarevičius ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų. Paskutinė ataka priklausė vilniečiams, kurie sėkmingai užpuolė ir į ilgąją pertrauka išėjo pirmaudami 45:51.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniui po Arno Knystauto tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas sumažėjo iki 2 taškų. Nuo to momento „Rytas-2“ spurtavo ir iki kėlinio pabaigos padidino persvara iki 12 taškų 65:77.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ užsikirto puolime, tuo pasinaudojęs „Rytas-2“ greitai įgijo 17 taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiai nepriartėjo prie varžovų ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 75:98.

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 19, Gabrielius Mažeika 14. Jonas Paukštė 12.

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 27, Arnas Adomavičius 20, Modestas Babraitis 15.