„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Atletą“

2022.11.24

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose rezultatu 54:88 (13:27, 11:20, 11:24, 19:19) nusileido Kauno r. „Atletui“.

Nuo rungtynių pradžios „Atletas“ įgijo iniciatyvą ir įpusėjus kėliniui pirmavo dviženkle persvara. Klaipėdiečiams sunkiai randant žaidimą puolime šeimininkai kėlinį užbaigė pirmaudami  13:27.

Antrajame ketvirtyje „Atletas“ tęsė sėkmingą atkarpą ir per tris minutes padidino persvara iki 22 taškų. Vėliau aukštaūgių vedami klaipėdiečiai buvo pavykę sušvelninti skirtumą, bet „Atletas“ geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir  į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 23 taškų skirtumu 24:47.

Po ilgosios pertraukos „Atletas“ neatsipalaidavo ir toliau gera gynyba neleido klaipėdiečiams rinkti lengvu taškų. Sužaidus 4 minutes skirtumas išaugo iki 30 taškų, o iki kėlinio pabaigos skirtumą padidino dar 4 taškais 35:69.

Paskutiniame ketvirtyje „Atletas“ toliau diktavo žaidimo tempą ir šventė pergalę rezultatu 54:88.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose šiose rungtynėse nerungtyniavo Matas Repšys

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 14, Gabrielius Mažeika 11, Arnas Knystautas 8.

„Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 16, Medas Kuprijanovas 13, Karolis Babkauskas 12, Tomas Balčiūnas 10.