„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Perlą“

2023.03.02

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 71:95 (22:33, 15:25, 16:23, 18:14) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ komandai.

Rungtynių pradžioje „Perlas“ greitai įgijo 9 taškų pranašumą, bet įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Vėliau klaipėdiečiai nesulaikė šeimininkų tolimų metimų ir „Perlas“ buvo įgijęs 16 taškų persvara, bet iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai sušvelnino atsilikimą 22:33.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Perlas“ tolimais metimais padidino persvara iki 24 taškų. Antroje kėlinio dalyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir į ilgąją pertrauką „Perlas“ išėjo pirmaudami rezultatu 37:58.

Po ilgosios pertraukos „Perlas“ susikrovė rekordinę 34 taškų persvara. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo ir sumažino deficitą iki 28 taškų deficitą 53:81.

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiai pratęsė gerą seriją ir sumažino atsilikimą iki 22 taškų. „Perlas“ greitai atstatė turėtą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 71:95.

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 13, Jonas Paukštė 11, Matas Repšys 10.

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas 19, Klaidas Metrikis, Rokas Stankevičius ir Amandas Urkis po – 13.