„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Perlą“

2023.02.09

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 68:99 (17:25, 19:28, 19:24, 13:22) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ komandai.

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova ir pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus, bet įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 2 taškų pranašumą. Vėliau svečiai spurtavo ir įgijo 4 taškų pranašumą, o iki kėlinio pabaigos padidino persvara iki 8 taškų 17:25.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ nesulaikė „Perlo“ tolimų metimų ir tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį 20 taškų. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai pasinaudoję spaudimu per visą aikštę sumažino atsilikimą iki 14 taškų, bet kėlinio pabaigoje „Perlas“ atstatė 17 taškų persvara 36:53.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet sužaidus 7 minutes svečiai padidino persvara iki 24 taškų, o kėlinį užbaigė pirmaudami rezultatu 55:77.

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiai pavyti varžovų nepavyko ir „Perlas“ šventė pergalę rezultatu 68:99.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 14, Gediminas Leščiauskas 11, Kristupas Keinys 9.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 24, Klaidas Metrikis 15, Amandas Urkis, Modestas Žaunieriūnas ir Mantvydas Žukauskas po – 10.