„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Steką“

2023.01.26

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 65:102 (19:26, 15:26, 19:24, 12:26) nusileido Vilniaus „Steko“ komandai.

Rungtynių pradžioje komandoms gerai sekėsi rinkti taškus ir pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus. Įpusėjus kėliniui „Stekas“ spurtavo ir įgijo 10 taškų pranašumą. Iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 7 taškų 19:26.

Antrajame kėlinyje „Stekas“ greitai padidino pranašumą iki 12 taškų, o sužaidus 7 minutes komandas skyrė 18 taškų. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas Gedimino Leščiausko ir Kristupo Keinio bandė spurtuoti, bet šeimininkai iki kėlinio pabaigos atstatė turėtą 18 taškų persvara  34:52.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiams sunkiai sekėsi stabdyti „Steko“ tikslius tolimus metimus ir šeimininkai įpusėjus kėliniui padidino pranašumą iki 24 taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Neptūnui-Akvaservis“ iki kėlinio nepavyko sumažino atsilikimo 53:76.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnui-Akvaservis“ prisivyti varžovų nepavyko ir „Stekas“ šventė pergalę rezultatu 65:102.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Keinys 14, Gediminas Leščiauskas 12, Gabrielius Mažeika 10.

„Stekas“: Justas Šukelis 18, Augustas Šuliauskas 17, Tadas Rinkūnas ir Justas Sinica po – 15.