„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Sūduvą-Mantinga“

2023.01.12

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 68:97 (13:23, 19:21, 15:30, 21:23) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Nuo rungtynių pradžios „Neptūnui-Akvaservis“ sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai greitai įgijo 16 taškų. Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 10 taškų 13:23.

Antrajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Mato Repšio, bandė vytis varžovus, bet į kiekvieną klaipėdiečių sėkmingą atkarpą šeimininkai atsakydavo savo tiksliomis atakomis. Į ilgąją pertrauka klaipėdiečiai išėjo turėdami 12 taškų deficitą 32:44.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ neatsipalaidavo ir toliau gera gynyba neleido klaipėdiečiams rinkti lengvu taškų, o patys tiksliai realizuodami tolimus metimus susikrovė 27 taškų persvara 47:74.

Paskutiniame ketvirtyje „Sūduva-Mantinga“ toliau diktavo žaidimo tempą ir šventė pergalę rezultatu 68:97.

Šiame susitikime dėl traumų „Neptūno-Akvaservis“ gretose nerungtyniavo Rytis Šakaitis.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Paukštė 14, Matas Repšys ir Gabrielius Mažeika po – 10.

„Sūduva-Mantinga“: Augustas Merkys ir Aurelijus Pukelis po – 17, Marijus Užupis ir Viktors Iljins po – 16.