„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Sūduvą-Mantinga“

2022.11.08

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 48:84 (22:27, 6:20, 7:23, 13:14) nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ komandai.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko atkakli kova, bet Aurelijaus Pukelio vedami svečiai įpusėjus kėliniui įgijo 5 taškų pranašumą. Vėliau „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas puolėjų buvo priartėjęs iki 1 taško, bet paskutinėse atakose geriau sužaidė svečiai, susigrąžino 5 taškų pranašumą 22:27.

Antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ toliau klaipėdiečius spaudė nuo galinės linijos ir per 8 minutes leido klaipėdiečiams pelnyti tik 2 taškus ir susikrovė 19 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 28:47.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ ir toliau sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio. „Sūduva-Mantinga“ per kėlinį šeimininkams leido pelnyti 7 taškus ir padidino persvara iki 35 taškų 35:70.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnui-Akvaservis“ nepavyko sušvelninti skirtumo ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę rezultatu  48:84.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams ir toliau padėti negali vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava bei traumas patyrę Gediminas Leščiauskas, Mantas Mockevičius, Rytis Šakaitis, Arnas Knystautas.

„Neptūnas-Akvaservis“:, Gabrielius Mažeika 11, Matas Repšys, Oskaras Pleikys ir Jonas Paukštė po – 8.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis (14 atk. kam.) 19, Evaldas Džiaugys 13, Justas Nausėdas 12.