„Neptūnas-Akvaservis“ patyrė skaudų pralaimėjimą Šakiuose

2022.11.05

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose rezultatu 71:97 (18:23, 23:23, 15:19, 15:32) turėjo pripažinti Šakių „Vytis-VDU“ pranašumą.

Nuo rungtynių pradžios „Vytis-VDU“ išsiveržė į priekį ir įgijo 7 taškų pranašumą. Vėliau „Neptūnas-Akvaservis“ realizavo pora tolimų metimų ir sumažino atsilikimą iki 1 taško, bet iki kėlinio pabaigos šeimininkai padidino skirtumą iki 5 taškų 18:23.

Antrajame ketvirtyje „Vytis-VDU“ greitai pavyko padidinti skirtumą iki 9 taškų, bet Mato Repšio ir Gabrieliaus Mažeikos pastangomis „Neptūno-Akvaservis“ pirmą kart išsiveržė į priekį. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiams pradėjo dažniau klysti, tuo pasinaudoję šeimininkai išsiveržė į priekį, o iki kėlinio pabaigoje sugrąžino 5 taškų persvara 41:46.

Po ilgosios pertraukos „Vytis-VDU“ vedamas Augustino Mikšto įgijo 13 taškų pranašumą. Po to žaidimas aikštelėje išsilygino ir į kiekvieną sėkmingesnę klaipėdiečių atkarpą šeimininkai atsakydavo tiksliai metimais, bet Kristupo Leščiausko taškai kėlinio pabaigoje leido klaipėdiečiams sušvelninti rezultatu 56:65.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Neptūno-Akvaservis“ komandos mini spurtu, kuris sušvelninti skirtumą iki 6 taškų. Po minutės pertraukėlės grįžę šeimininkai taikliais tolimais metimais greitai įgijo 18 taškų persvara  Per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko prisivyti varžovų ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 71:97.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams ir toliau padėti negali vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava bei traumas patyrę Gediminas Leščiauskas, Rytis Šakaitis, Tomas Zalenskij ir Mantas Mockevičius.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 15, Matas Repšys 13, Arnas Knystautas (7 rez. perd.) 11, Kristupas Keinys 10.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 22, Augustinas Mikštas 17, Rokas Mačiulis 14 Gabrielius Čelka 11.