„Neptūnas-Akvaservis“ po pratęsimo nugalėjo „Steką“

2023.02.23

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 90:89 (16:26, 16:14, 25:25, 17:9 16:15) nugalėjo Vilniaus „Steko“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniui „Stekas“ spurtavo ir įgijo 9 taškų pranašumą, kurį iki kėlinio pabaigos dar labiau padidino 16:26.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spausti varžovus ir per keturias minutes sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Antroje kėlinio dalyje „Stekas“ greitai atstatė dviženklį pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 32:40.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir nei vienai komandai nepavyko spurtuoti. Kėlinio pabaigoje „Stekas“ buvo atstatęs 11 taškų pranašumą, bet Gabrieliaus Mažeikos tritaškis atstatė 8 taškų deficitą 57:65.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 7 minutes po Adomo Sidarevičiaus tritaškio klaipėdiečių atsilikimas siekė 1 taškus. Likus žaisti 7 sekundes Augustas Šuliauskas padidino svečių persvara iki 3 taškų, bet Gediminas Leščiauskas tritaškiu metimu išplėšė klaipėdiečiams pratęsimą 74:74.

Pratęsime klaipėdiečiai greitai įgijo 5 taškų pranašumą, bet likus žaisti minutę svečiai sumažino atsilikimą iki 1 taško. Per likusį laiką klaipėdiečiai neklydo nuo baudų metimo linijos ir šventė pergalę rezultatu 90:89

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 25, Kristupas Keinys 19, Gediminas Leščiauskas 14, Adomas Sidarevičius 13.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 20, Mantas Šerkšnas 17, Paulius Semaška 15.